Olga_15

Olga_15


 • Cities and countries I have visited

  Hejka! Najpierw przedstawię moje podróże za granicę Polski:
  1. Jak byłam bardzo mała to byłam w Kijowie na Ukrainie z tego co pamiętam było to bardzo ciekawe miejsce.
  2. Następnie byłam przez jakiś tydzień w Budapeszcie i zakochałam się w tym miejscu. Jedyny problem stanowi tam bardzo odmienny od polskiego język węgierski.
  3. Całkiem niedawno w 2023 roku leciałam do Turcji na trochę lecz nie zachwycił mnie ten kraj. Wydawał się taki przereklamowany. Mogło mi się tylko tak wydawać, bo tak naprawdę nie zwiedzałam go tylko leżałam na plaży.
  4. W tym roku (2024) poleciałam na 5 dni do Valencji do Hiszpanii. Było cudnie ale raczej jakbym miała jechać znowu do Hiszpanii to wybrałabym inne miejsce bo prawie całą zwiedziłam.
  5. Byłam też samochodem w Pradze czeskiej. Szczerze było fajnie lecz ciągle padało i praktycznie bardzie myślałam nad tym czy się nie przeziębię niż nad tym ak tam było.
  To by było na tyle z moich doświadczeń związanych z zagranicą. Najlepszą podróż uważam za Budapeszt, pojechałabym tka jeszcze raz.
  W Polsce zwiedziłam: Warszawę, Kraków, Poznań, Wrocław, Toruń, Trójmiasto ( Gdynia , Gdańsk oraz Sopot), Olsztyn, i trochę, bo tylko przejazdem Lublin. Wymieniłam tylko te największe wojewódzkie miasta, w których byłam, ponieważ zwiedziłam dużo miejsc w Polsce.

 • Making the world a better place

  Według mnie świat byłby lepszy gdyby ludzie mieli większość świadomość uczuć innych i tego że nie wszyscy są w stanie znieść niektóre sytuacje albo się bardzo stresują. Ludzie powinni być bardziej doinformowani pod tym względem.

  Jestem zwolenniczką plakatów typu " Nie ma planety B", ogólnie proekologicznych inicjatyw. Zwracanie uwagi na naszą planetę Ziemię jest jedną z najważniejszych jeżeli nie najważniejszą rzeczą o którą powinniśmy się martwić.

 • A career without obstacles

  Chciałabym w przyszłości w studiować na Massachusetts Instytute of Technologi (MIT), ponieważ lubię informatykę oraz matematykę. To jest jeden z powodów dla których zarejestrowałam się do tej aplikacji, ponieważ mój angielski jest taki mocno średni.

 • Improving the school system

  W Polsce program nauczania jest bardzo rozległy i uczy w większości rzeczy które się w życiu dorosłym nie przydadzą. Nie uczą tam tego, np. jak opłacić PiT czy jak wziąć kredyt w banku. Powinno być więcej lekcji typu nauka do życia w kraju czy coś takiego.


Comments


KaveeshaMN101 KaveeshaMN101

she is great and a good girl with good attitudes and well behaved in conversation and listening to others and a nice girl...I felt interested when having a conversation with her..

Parsaa Parsaa

So DaMn CoOoOoOlL aNd CoLd🥶

A nicd girl who talks alot and makes you feel valuable 😊

Parsaa Parsaa

🥶🥶🥶